NRS6010T1R5MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T1R5MMGFV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 1.9A 108 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS6010T1R5MMGFV.pdf2.NRS6010T1R5MMGFV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS6010T1R5MMGFV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 1.9A 108 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 232764 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS6010T1R5MMGFV.pdf2.NRS6010T1R5MMGFV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM NRS6010T 1R5MMGFV Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.5µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 77MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 108 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 108 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.4A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS6010T100MMGF
NRS6010T100MMGF
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 520912 pcs
Κατεβάστε: NRS6010T100MMGF.pdf
RFQ
NRS5040T4R7NMGKV
NRS5040T4R7NMGKV
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 3.1A 37.7 MOHM
Κατεβάστε: NRS5040T4R7NMGKV.pdf
RFQ
NRS6010T1R5MMGF
NRS6010T1R5MMGF