NRS5040T470MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5040T470MMGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 900MA 403 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5040T470MMGJ.pdf2.NRS5040T470MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5040T470MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 47UH 900MA 403 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 490546 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5040T470MMGJ.pdf2.NRS5040T470MMGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM NRS5040T 470MMGJ Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 403 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 403 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A