NRS5020T4R7MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5020T4R7MMGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 2A 72 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5020T4R7MMGJ.pdf2.NRS5020T4R7MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5020T4R7MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2A 72 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 698980 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5020T4R7MMGJ.pdf2.NRS5020T4R7MMGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-2407-2
LM NRS5020T 4R7MMGJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 37MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2A 72 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 72 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2A