NRS5014T6R8MMGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T6R8MMGGV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 1.2A 180 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5014T6R8MMGGV.pdf2.NRS5014T6R8MMGGV.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5014T6R8MMGGV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1.2A 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 311765 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5014T6R8MMGGV.pdf2.NRS5014T6R8MMGGV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM NRS5014T 6R8MMGGV Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 33MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 180 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A