NRS4012T150MDGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS4012T150MDGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 750MA 312 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS4012T150MDGJ.pdf2.NRS4012T150MDGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
9000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS4012T150MDGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 15UH 750MA 312 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 750276 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS4012T150MDGJ.pdf2.NRS4012T150MDGJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-2879-2
LM NRS4012T 150MDGJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 24MHz Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 312 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 312 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 650mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS4012T150MDGJV
NRS4012T150MDGJV
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden