NRS2012T1R5NGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T1R5NGJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS2012T1R5NGJ.pdf2.NRS2012T1R5NGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS2012T1R5NGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 613397 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS2012T1R5NGJ.pdf2.NRS2012T1R5NGJ.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Σειρά NRS Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα 587-3449-2
LM NRS2012T 1R5N GJ
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή NRS2012T1R5NGJ
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Τύπος υλικού 1.5µH
Συχνότητα - Test - Συχνότητα - Αυτο Resonant 90 mOhm
Διευρυμένη περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 90 mOhm Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±30%
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) 1.65A
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite