N08DPB6R8M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 2.4A 57 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: N08DPB6R8M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του N08DPB6R8M
Αριθμός εξαρτήματος N08DPB6R8M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 2.4A 57 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5022 pcs Φύλλο δεδομένων N08DPB6R8M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Αλλα ονόματα LM N 08DPB6R8M Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 26MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Inductor 2.4A 57 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 57 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -