N08DPB120K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 12UH 2.1A 74 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: N08DPB120K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του N08DPB120K
Αριθμός εξαρτήματος N08DPB120K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 12UH 2.1A 74 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5247 pcs Φύλλο δεδομένων N08DPB120K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Αλλα ονόματα LM N 08DPB120K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Unshielded Inductor 2.1A 74 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 74 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.1A Τρέχουσες - Κορεσμός -