N08DPA181K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180UH 760MA 620 MOHM
Φύλλα δεδομένων: N08DPA181K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του N08DPA181K
Αριθμός εξαρτήματος N08DPA181K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 180UH 760MA 620 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4485 pcs Φύλλο δεδομένων N08DPA181K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά N
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM N 08DPA181K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Inductor 760mA 620 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 620 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 760mA Τρέχουσες - Κορεσμός -