MCHK2012TR24M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MCHK2012TR24M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 240NH 4.32A 24 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.MCHK2012TR24M.pdf2.MCHK2012TR24M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCHK2012TR24M
Αριθμός εξαρτήματος MCHK2012TR24M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 240NH 4.32A 24 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 421479 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCHK2012TR24M.pdf2.MCHK2012TR24M.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MCOIL™, MC
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 587-5629-2
MF MCHK2012TR24M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 240nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 240nH Shielded Multilayer Inductor 4.32A 24 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 24 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.32A Τρέχουσες - Κορεσμός -