MAMK2520H2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MAMK2520H2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.2A 90 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MAMK2520H2R2M.pdf2.MAMK2520H2R2M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MAMK2520H2R2M
Αριθμός εξαρτήματος MAMK2520H2R2M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.2A 90 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 780894 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAMK2520H2R2M.pdf2.MAMK2520H2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά MCOIL™, MA, H Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 587-4463-2
LQ MAMK2520H2R2M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.2A