LMK212B7105KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK212B7105KGHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 10V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.LMK212B7105KGHT.pdf2.LMK212B7105KGHT.pdf3.LMK212B7105KGHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMK212B7105KGHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1UF 10V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.053" (1.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 587-3420-2
CE LMK212 B7105KGHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 1µF
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LMK212B7106KG-TD
LMK212B7106KG-TD
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: CAP CER 10UF 10V X7R 0805
Σε απόθεμα: 572069 pcs
Κατεβάστε: LMK212B7106KG-TD.pdf
RFQ
LMK212B7105KG-T
LMK212B7105KG-T
Κατεβάστε: LMK212B7105KG-T.pdf
RFQ
LMK212B7105KGHTR
LMK212B7105KGHTR