LMK105BJ104KC-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK105BJ104KC-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.LMK105BJ104KC-F.pdf2.LMK105BJ104KC-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMK105BJ104KC-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 892891 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LMK105BJ104KC-F.pdf2.LMK105BJ104KC-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 587-4571-2
LMK105BJ104KCF
RM LMK105 BJ104KC-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.1µF