LMK063BJ103MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK063BJ103MP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Φύλλα δεδομένων: LMK063BJ103MP-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMK063BJ103MP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 10000PF 10V X5R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4248729 pcs Φύλλο δεδομένων LMK063BJ103MP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα LMK063BJ103MPF
RM LMK063 BJ103MP-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 10000pF