LMK042BJ331KC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK042BJ331KC-W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 10V X5R 01005
Φύλλα δεδομένων: LMK042BJ331KC-W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMK042BJ331KC-W Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 330PF 10V X5R 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3622257 pcs Φύλλο δεδομένων LMK042BJ331KC-W.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα LMK042BJ331KCW
RM LMK042 BJ331KC-W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric)
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές General Purpose