LEMC2520T330K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 120MA 4.8 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LEMC2520T330K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEMC2520T330K
Αριθμός εξαρτήματος LEMC2520T330K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 33UH 120MA 4.8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4982 pcs Φύλλο δεδομένων LEMC2520T330K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LE, MC Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα LE LEMC2520T 330K Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 16MHz
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 4.8 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 4.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA Τρέχουσες - Κορεσμός -