LBH1608T33NJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBH1608T33NJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33NH 400MA 300 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LBH1608T33NJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBH1608T33NJ
Αριθμός εξαρτήματος LBH1608T33NJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 33NH 400MA 300 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4787 pcs Φύλλο δεδομένων LBH1608T33NJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB, H Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα LQ LB H1608T33NJ Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 33nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 300 mOhm 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Τρέχουσες - Κορεσμός -