LBC2518T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2518T2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 630MA 130 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LBC2518T2R2M.pdf2.LBC2518T2R2M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBC2518T2R2M
Αριθμός εξαρτήματος LBC2518T2R2M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 630MA 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 800726 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LBC2518T2R2M.pdf2.LBC2518T2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB, C Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-1934-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 68MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 130 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA