LBC2518T151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2518T151K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 95MA 6.1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LBC2518T151K.pdf2.LBC2518T151K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBC2518T151K
Αριθμός εξαρτήματος LBC2518T151K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 150UH 95MA 6.1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 876497 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LBC2518T151K.pdf2.LBC2518T151K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB, C Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-5560-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 7MHz Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 6.1 Ohm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 6.1 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 95mA