LBC2012T1R0MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T1R0MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LBC2012T1R0MV.pdf2.LBC2012T1R0MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LBC2012T1R0MV
Αριθμός εξαρτήματος LBC2012T1R0MV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 627957 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LBC2012T1R0MV.pdf2.LBC2012T1R0MV.pdf
Τάσης - Ανάλυση 0805 (2012 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά LB Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα 587-4036-2
LQ LB C2012T1R0M V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LBC2012T1R0MV
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm) Τύπος υλικού 1µH
Συχνότητα - Test 100MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 190 mOhm
Διευρυμένη περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 190 mOhm 0805 (2012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Χρόνος καθυστέρησης 7.96MHz Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 620mA Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite