LB3218T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB3218T6R8M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 380MA 170 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LB3218T6R8M.pdf2.LB3218T6R8M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB3218T6R8M
Αριθμός εξαρτήματος LB3218T6R8M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 380MA 170 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 867011 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB3218T6R8M.pdf2.LB3218T6R8M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1207 (3218 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1207 (3218 Metric)
Αλλα ονόματα 587-3088-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 170 mOhm 1207 (3218 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 170 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA