LB2518T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T3R3M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 280MA 110 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LB2518T3R3M.pdf2.LB2518T3R3M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB2518T3R3M
Αριθμός εξαρτήματος LB2518T3R3M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 280MA 110 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1658984 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB2518T3R3M.pdf2.LB2518T3R3M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Αλλα ονόματα 587-2519-2
LB2518T3R3M-ND
LQ LB 2518T3R3M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 54MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 110 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA