LB2518T100K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T100K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 165MA 250 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LB2518T100K.pdf2.LB2518T100K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB2518T100K
Αριθμός εξαρτήματος LB2518T100K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 10UH 165MA 250 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1089270 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB2518T100K.pdf2.LB2518T100K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2507-2
LB2518T100K-ND
LQ LB 2518T100K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 250 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 250 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 165mA