LB2016T1R0MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T1R0MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 490MA 90 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LB2016T1R0MV.pdf2.LB2016T1R0MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB2016T1R0MV
Αριθμός εξαρτήματος LB2016T1R0MV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1UH 490MA 90 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 588370 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB2016T1R0MV.pdf2.LB2016T1R0MV.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0806 (2016 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0806 (2016 Metric)
Αλλα ονόματα 587-4024-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 90 mOhm 0806 (2016 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 490mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LB2016T1R0M
LB2016T1R0M
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden