LAN02TA1R8J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.8UH 430MA 420 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LAN02TA1R8J.pdf2.LAN02TA1R8J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAN02TA1R8J
Αριθμός εξαρτήματος LAN02TA1R8J Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 430MA 420 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5927 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAN02TA1R8J.pdf2.LAN02TA1R8J.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, N Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAN 02TA 1R8J Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 140MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 430mA 420 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 420 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 430mA Τρέχουσες - Κορεσμός -