LAL04NA3R9K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9UH 640MA 370 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LAL04NA3R9K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL04NA3R9K
Αριθμός εξαρτήματος LAL04NA3R9K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 640MA 370 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4925 pcs Φύλλο δεδομένων LAL04NA3R9K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 65 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 04NA 3R9K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 65MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Inductor 640mA 370 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 370 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 640mA Τρέχουσες - Κορεσμός -