LAL04NA1R2M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 880MA 210 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LAL04NA1R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL04NA1R2M
Αριθμός εξαρτήματος LAL04NA1R2M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 880MA 210 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4271 pcs Φύλλο δεδομένων LAL04NA1R2M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 04NA 1R2M Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 144MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Inductor 880mA 210 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 210 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 880mA Τρέχουσες - Κορεσμός -