LAL04NA102K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: LAL04NA102K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL04NA102K
Αριθμός εξαρτήματος LAL04NA102K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4132 pcs Φύλλο δεδομένων LAL04NA102K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 796kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 04NA 102K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Inductor 100mA 14 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 14 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Τρέχουσες - Κορεσμός -