LAL03TA8R2K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LAL03TA8R2K.pdf2.LAL03TA8R2K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL03TA8R2K
Αριθμός εξαρτήματος LAL03TA8R2K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5951 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAL03TA8R2K.pdf2.LAL03TA8R2K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 03TA 8R2K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 165mA 2.2 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 165mA Τρέχουσες - Κορεσμός -