LAL03KH2R7M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LAL03KH2R7M.pdf2.LAL03KH2R7M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL03KH2R7M
Αριθμός εξαρτήματος LAL03KH2R7M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5467 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAL03KH2R7M.pdf2.LAL03KH2R7M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 03KH 2R7M Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 1.3 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA Τρέχουσες - Κορεσμός -