LAL02VD390K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39UH 74MA 5.2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LAL02VD390K.pdf2.LAL02VD390K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02VD390K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02VD390K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 39UH 74MA 5.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5619 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAL02VD390K.pdf2.LAL02VD390K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02VD 390K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 39µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 39µH Unshielded Inductor 74mA 5.2 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 5.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 74mA Τρέχουσες - Κορεσμός -