LAL02VD120K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 12UH 150MA 2.5 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LAL02VD120K.pdf2.LAL02VD120K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02VD120K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02VD120K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 12UH 150MA 2.5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4521 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAL02VD120K.pdf2.LAL02VD120K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02VD 120K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 22MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Unshielded Inductor 150mA 2.5 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Τρέχουσες - Κορεσμός -