LAL02VA221K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 35MA 20 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: LAL02VA221K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02VA221K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02VA221K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 220UH 35MA 20 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5542 pcs Φύλλο δεδομένων LAL02VA221K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 796kHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02VA 221K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Inductor 35mA 20 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 20 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 35mA Τρέχουσες - Κορεσμός -