LAL02NA3R3K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 210MA 1.4 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: LAL02NA3R3K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02NA3R3K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02NA3R3K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 210MA 1.4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5187 pcs Φύλλο δεδομένων LAL02NA3R3K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02NA 3R3K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 38MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 210mA 1.4 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 210mA Τρέχουσες - Κορεσμός -