LAL02NA1R2K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 260MA 900 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LAL02NA1R2K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02NA1R2K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02NA1R2K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 260MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5701 pcs Φύλλο δεδομένων LAL02NA1R2K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02NA 1R2K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 110MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Inductor 260mA 900 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA Τρέχουσες - Κορεσμός -