JWK212C6475MDHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JWK212C6475MDHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0508
Φύλλα δεδομένων: JWK212C6475MDHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JWK212C6475MDHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0508 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 456959 pcs Φύλλο δεδομένων JWK212C6475MDHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X6S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) Σειρά W
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0508 (1220 Metric) Αλλα ονόματα CE JWK212 C6475MDHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0508 (1220 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling