JMK107C7225KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK107C7225KAHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 6.3V X7S 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.JMK107C7225KAHT.pdf2.JMK107C7225KAHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JMK107C7225KAHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 6.3V X7S 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1440763 pcs Φύλλο δεδομένων 1.JMK107C7225KAHT.pdf2.JMK107C7225KAHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 587-4331-2
CE JMK107 C7225KAHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 2.2µF