HMK107B7152KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMK107B7152KAHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: HMK107B7152KAHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HMK107B7152KAHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1500PF 100V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1751667 pcs Φύλλο δεδομένων HMK107B7152KAHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα CG HMK107 B7152KAHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering