HMJ316BC7225MLHTE
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ316BC7225MLHTE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.HMJ316BC7225MLHTE.pdf2.HMJ316BC7225MLHTE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HMJ316BC7225MLHTE Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143057 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HMJ316BC7225MLHTE.pdf2.HMJ316BC7225MLHTE.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.075" (1.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 587-4977-2
CG HMJ316BC7225MLHTE
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive