HMJ316BB7223MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ316BB7223MLHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.HMJ316BB7223MLHT.pdf2.HMJ316BB7223MLHT.pdf3.HMJ316BB7223MLHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HMJ316BB7223MLHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.075" (1.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα CG HMJ316BB7223MLHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive