EST0645T1R5NDGA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 5.5A 10MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: EST0645T1R5NDGA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EST0645T1R5NDGA Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 5.5A 10MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143546 pcs Φύλλο δεδομένων EST0645T1R5NDGA.pdf
Τύπος - Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά ES
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-6221-2
LP EST0645T1R5NDGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Inductor 5A 10 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.5A