EMK316F474ZDST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK316F474ZDST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 16V Y5V 1206
Φύλλα δεδομένων: EMK316F474ZDST.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK316F474ZDST Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 16V Y5V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5106 pcs Φύλλο δεδομένων EMK316F474ZDST.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.47µF