EMK212BJ105MDHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK212BJ105MDHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 16V X5R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK212BJ105MDHT.pdf2.EMK212BJ105MDHT.pdf3.EMK212BJ105MDHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK212BJ105MDHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1UF 16V X5R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα CE EMK212BJ105MDHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1µF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering