EMK107F105ZAFT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107F105ZAFT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 16V Y5V 0603
Φύλλα δεδομένων: EMK107F105ZAFT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK107F105ZAFT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1UF 16V Y5V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4610 pcs Φύλλο δεδομένων EMK107F105ZAFT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 1µF