EMK107BJ105MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107BJ105MAHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK107BJ105MAHT.pdf2.EMK107BJ105MAHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK107BJ105MAHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 1UF 16V X5R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3260650 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMK107BJ105MAHT.pdf2.EMK107BJ105MAHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα CE EMK107BJ105MAHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 1µF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering