EMK063BJ683MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK063BJ683MP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 16V X5R 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK063BJ683MP-F.pdf2.EMK063BJ683MP-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK063BJ683MP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 16V X5R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5562023 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMK063BJ683MP-F.pdf2.EMK063BJ683MP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.015" (0.39mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα EMK063BJ683MPF
RM EMK063 BJ683MP-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές SMPS Filtering