EMK063B7223MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK063B7223MP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 16V X7R 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK063B7223MP-F.pdf2.EMK063B7223MP-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK063B7223MP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 16V X7R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3896172 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMK063B7223MP-F.pdf2.EMK063B7223MP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 587-5422-2
EMK063B7223MPF
RM EMK063 B7223MP-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές SMPS Filtering