EMK063AC6104MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK063AC6104MP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 16V X6S 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK063AC6104MP-F.pdf2.EMK063AC6104MP-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK063AC6104MP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 16V X6S 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2524217 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMK063AC6104MP-F.pdf2.EMK063AC6104MP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X6S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 587-5831-2
EMK063AC6104MP-F-ND
EMK063AC6104MPF
RM EMK063AC6104MP-F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 0.1µF