EMK042CG3R3CC-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK042CG3R3CC-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.3PF 16V NP0 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK042CG3R3CC-F.pdf2.EMK042CG3R3CC-F.pdf3.EMK042CG3R3CC-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK042CG3R3CC-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 3.3PF 16V NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 587-2115-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3pF ±0.25pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) χωρητικότητα 3.3pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EMK042CG3R9CD-W
EMK042CG3R9CD-W
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: CAP CER 3.9PF 16V NP0 01005
Σε απόθεμα: 1362151 pcs
Κατεβάστε: EMK042CG3R9CD-W.pdf
RFQ
EMK042CG3R3CC-FW
EMK042CG3R3CC-FW