EMK042CG240JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK042CG240JC-W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 24PF 16V C0G 01005
Φύλλα δεδομένων: 1.EMK042CG240JC-W.pdf2.EMK042CG240JC-W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMK042CG240JC-W Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 24PF 16V C0G 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5910612 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMK042CG240JC-W.pdf2.EMK042CG240JC-W.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα EMK042CG240JCW
RM EMK042 CG240JC-W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 24pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) χωρητικότητα 24pF